Filtruj

Praca Kosmetyczka - Piotrków Trybunalski

1-3 z 3 ofert pracy

Kosmetyczka

CENTRUM ODNOWY BIOLOGICZNEJ ATEBA B.KONOPKA B.GŁĘBOCKACENTRUM ODNOWY BIOLOGICZNEJ ATEBA B.KONOPKA B.GŁĘBOCKA
Piotrków Trybunalski

wykonywanie zabiegów z zakresu kosmetyki podstawowej, stylizacja paznokci żelowych i hybrydy, pedicure Godziny pracy: 8:00-16:00, 12:00-20:00....

10.04.202410.04.2024

KOSMETYCZKA

Zakres obowiązków: wykonywanie zabiegów z zakresu kosmetyki podstawowej, stylizacja paznokci żelowych i hybrydy, pedicure Godziny pracy: 8:00-16:00, 12:00-20:00. Wymagania: wykształcenie - zasadnicze branżowe...

Umowa o pracęumowa o pracę

KOSMETYCZKA STYLISTKA PAZNOKCI PEDIKIURZYSTKA

JUSTUS SP. Z O.O.JUSTUS SP. Z O.O.
Studzianki

Zakres obowiązków: Odpowiedzialna za wykonywanie zabiegów z zakresu kosmetyki białej stylizacji paznokci manicure klasyczny hybrydowy pedikiur masaż ciała masaż twarzy obsługa maszyn i urządzeń kosmetycznych Wymagania: wykształcenie - średnie zawodowe doświadczenie na podobnym stanowisku min. 2 la...

26.04.202426.04.2024