Filtruj

Praca Kosmetyczka - Sompolno

1-3 z 3 ofert pracy

KOSMETYCZKA

OLIWIA GABINET PIELĘGNACJI ZDROWIA I URODY -RUSIN JOLANTAOLIWIA GABINET PIELĘGNACJI ZDROWIA I URODY -RUSIN JOLANTA
Sompolno

Zakres obowiązków: manicure, pedicure, hybryda, żele, henna, regulacja, zabiegi pielęgnacyjne, makijaż Wymagania: wykształcenie - średnie ogólnokształcące zawód - Kosmetyczka...

04.09.202404.09.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Kosmetolog/Kosmetyczka Salone di bellezza Konin

ANETAANETA
Konin

Praca SALONE DI BELLEZZA Nasz Salon to wyjątkowe miejsce urodowe na mapie Konina, gdzie kompleksowo od ponad 19 lat dbamy o dobry wygląd i samopoczucie naszych Klientów. Poszukujemy 2 osób na stanowisko - Kosmetolog/Kosmetyczka Być może szukamy właśnie Ciebie! Kogoś, kto pomoże nam w cod...

07.09.202407.09.2024

Stylistka paznokci/ stylistka rzęs/ kosmetyczka

PATRYCJAPATRYCJA
Piotrków Kujawski

Z powodu pękającego kalendarza, poszukujemy dodatkowych rąk do pracy- stylistki paznokci oraz stylistki rzęs! Salon kosmetyczny Glam, ul 1 maja 8, Piotrków Kujawski. Możliwe doszkolenie :) Obowiązki: Wykonywanie manicure i pedicure lub stylizacji rzęs Przedłużanie paznokci Stylizacja paznokci ...

02.07.202402.07.2024
od 3000 zł