Filtruj

Praca Kosmetyczka - Zamość

1-3 z 3 ofert pracy

KOSMETYCZKA

nowa oferta
LADY HAIR ANNA PAWLUSLADY HAIR ANNA PAWLUS
Zamość

Zakres obowiązków: Wykonywanie zabiegów kosmetycznych i pielęgnacyjnych w salonie. Wykonywanie stylizacji paznokci maniciure i pediciure. Wymagania: wykształcenie - średnie zawodowe umiejętność - komunikatywność umiejętność - umiejętności kosmetyczne umiejętność - dobra organizacja pracy umiejętnoś...

08.05.202408.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

KOSMETYCZKA

CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Zamość

Numer oferty: StPr/24/1009Obowiązki:Wykonywanie zabiegów stylizacji paznokci.Wymagania:Wymagania konieczne:Umiejętności i uprawnienia: umiejętności kosmetyczne manicure i stylizacja paznokci Wykształcenie:średnie zawodowePozostałe wymagania:Mile widziane doświadczenie i ukończone szkolenia z zakresu...

06.05.202406.05.2024

KOSMETYCZKA

Szczebrzeszyn

Numer oferty: StPr/24/1056Obowiązki:Wykonywanie zabiegów kosmetycznych. Doradzanie klientom w doborze odpowiednich kosmetyków i zabiegów.Wymagania:Wymagania konieczne:Umiejętności i uprawnienia: umiejętności kosmetyczne umiejętność pracy w zespole komunikatywność Wykształcenie:średnie zawodowePozost...