Filtruj

Praca Kosmetyczny - Toruń

1-3 z 3 ofert pracy

SPECJALISTA D/S BEAUTY

nowa oferta
Toruń

Zakres obowiązków: - obsługa klienta, - obsługa kasy fiskalnej i terminala, - obsługa kalendarza booksy, - wykonywanie stylizacji paznokci (manicure i pedicure), - dbanie o porządek na swoim stanowisku pracy. Wymagania: wykształcenie - pomaturalne/policealne język obcy - angielski (mowa: A2 - niż...

28.05.202428.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Asystent w Dziale Handlowym

COSIBELLACOSIBELLA
Toruń

Witaj w świecie Cosibella “Taka piękna” - nazwa firmy idealnie odzwierciedla naszą misję. Jesteśmy przekonani, że piękno jest wszechstronne, dlatego zapewniamy naszym klientom w Polsce, jak i na naszych zagranicznych rynkach, duży wybór produktów kosmetycznych. Posiadamy również 2 salony Cosibella C...

27.05.202427.05.2024
od 5280 zł

Pracuj dla topowej marki na dochodowym projekcie!

TELBRIDGE SP. Z O.O. SP. K.TELBRIDGE SP. Z O.O. SP. K.
Toruń

Jeżeli już zaciekawił Cię tytuł, zapewniamy, że to co mamy w ofercie zaciekawi Cię jeszcze bardziej. Poszukujemy konsultantów telefonicznych - ds. optymalizacji usług klienta stałego, w jednej z największych firm branżowych w regionie. - do działu nowych rozwiązań dla stałych klientów operatora s...