Filtruj

Praca Kostek - Łomża

1-3 z 3 ofert pracy

BRUKARZ

CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Łomża

Numer oferty: StPr/24/0542Obowiązki:Układanie kostki brukowej.Praca: Łomża i okolice.Wymagania:Wymagania konieczne:Wykształcenie:podstawowePozostałe wymagania:-wymagane: doświadczenie zawodowe Miejsce pracy: 18-400 Łomża, powiat: m. Łomża, woj: podlaskieRodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbnyWym...

11.06.202411.06.2024
Umowa na okres próbnyumowa na okres próbny

BRUKARZ

USŁUGI REMONTOWO- BUDOWLANE MARIUSZ NOWACKIUSŁUGI REMONTOWO- BUDOWLANE MARIUSZ NOWACKI
Łomża

Zakres obowiązków: Układanie kostki brukowej. Praca: Łomża i okolice. Wymagania: wykształcenie - podstawowe - doświadczenie zawodowe...

Umowa o pracęumowa o pracę

Praca przy światłowodach

nowa oferta
MICHAŁMICHAŁ
Stary Lubotyń

Poszukujemy pracowników do prac przy światłowodach m.in. Operatorów Kreta, brukarzy, pracowników ogólnych, operatorów minikoparki (wykopy liniowe), spawaczy światłowodów Podejmujemy współpracę również z osobami na własnej działalności i doświadczonymi brygadami. Wymagania : · odpowiedzialność ·...

19.06.202419.06.2024
od 22 zł