Filtruj

Praca Kostek - Włocławek

1-3 z 3 ofert pracy

Praca w zakladzie kamieniarskim

IGORRO1456IGORRO1456
Włocławek

Poszukuję pracownika do zakładu kamieniarskiego (montaż nagrobków, układanie kostki itd.) Chciałbym zatrudnić kogoś na dłużej. Jest to praca dla osoby w miarę silnej, najlepiej takiej, która posiada doświadczenie na tym bądź podobnym stanowisku. Odnośnie szczegółów zapraszam do kontaktu telefoniczne...

26.05.202426.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

BRUKARZ R93/1257-615/24

TOMAWER TOMASZ NESTEROWICZTOMAWER TOMASZ NESTEROWICZ
Szpetal Górny

Zakres obowiązków: prace przy kostce brukowej Wymagania: wykształcenie - brak lub niepełne podstawowe zawód - Brukarz staż pracy ogółem - lata: 0, miesiące: 6 doświadczenie...

28.05.202428.05.2024

ogrodnik

PIĘKNY OGRÓDPIĘKNY OGRÓD
Lipno

Poszukujemy do pracy odpowiedzialnego i sumiennego mężczyznę na stanowisko pracownik pomocniczy w ogrodnictwie - ogrodnik.Oferujemy stałą (całoroczną) pracę.WYMAGANIA:Doświadczenie w pielęgnacji bądź przy zakładaniu ogrodu oraz przy zakładaniu kostki prawo jazdy kat.B (mile widziane)Miejsce pracy ...

23.03.202423.03.2024