Filtruj

Praca Koszenie - Sosnowiec

1-2 z 2 ofert pracy

PRACOWNIK SPRZĄTAJĄCY Z ORZECZENIEM O NIEPEŁNOSPRAWNOŚCI

ZAKŁADY USŁUGOWE EZT S. A.ZAKŁADY USŁUGOWE EZT S. A.
Sosnowiec

Zakres obowiązków: sprzątanie terenu zewnętrznego, drobne naprawy, koszenie, grabienie, obsługa dmuchaw, kosiarek - mile widziane doświadczenie; praca przez 3 miesiące na okresie próbnym z możliwością przedłużenia Wymagania: wykształcenie - podstawowe Praca w ZPCHR zapraszamy do współpracy osoby p...

20.05.202420.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

PRACOWNIK GOSPODARCZY

nowa oferta
FIRMA USŁUGOWA EKO-JAGR SP. Z O.O.FIRMA USŁUGOWA EKO-JAGR SP. Z O.O.
Wola

Zakres obowiązków: koszenie trawy, prace porządkowe wokół budynku, przewożenie towaru. Praca w obszarze woli, Brzeszcz, rozwożenie towaru na obszarze śląska, małopolski. *praca wg ustalonego z pracownikiem harmonogramu np. 10:00 - 14:00 Wymagania: wykształcenie - podstawowe umiejętność - prawo jaz...

23.05.202423.05.2024