Filtruj

Praca Koszenie - Świętochłowice

1-2 z 2 ofert pracy

RZEMIEŚLNIK

PRZEDSZKOLE MIEJSKIE NR 12PRZEDSZKOLE MIEJSKIE NR 12
Świętochłowice

Zakres obowiązków: wykonywanie prac ogrodniczych na terenie wokół budynku i na placu zabaw: dbanie o tereny zielone, m. in. koszenie trawy, grabienie liści, przycinanie krzewów, podlewanie, usuwanie śniegu, wykonania drobnych prac konserwacyjno-naprawczych, kontrola, kontrola sprawności i naprawa ur...

29.05.202429.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

PRACOWNIK SPRZĄTAJĄCY Z ORZECZENIEM O NIEPEŁNOSPRAWNOŚCI

ZAKŁADY USŁUGOWE EZT S. A.ZAKŁADY USŁUGOWE EZT S. A.
Sosnowiec

Zakres obowiązków: sprzątanie terenu zewnętrznego, drobne naprawy, koszenie, grabienie, obsługa dmuchaw, kosiarek - mile widziane doświadczenie; praca przez 3 miesiące na okresie próbnym z możliwością przedłużenia Wymagania: wykształcenie - podstawowe Praca w ZPCHR zapraszamy do współpracy osoby p...

20.05.202420.05.2024