Filtruj

Praca Koszenie - Szczecinek

1-3 z 3 ofert pracy

PRACOWNIK ZAGOSPODAROWANIA TERENÓW ZIELONYCH

Szczecinek

Zakres obowiązków: Zagospodarowanie terenów zielonych- nasadzenia drzew, krzewów, koszenie trawników, podlewanie, prace ziemne- załadunek, grabienie, prace ogrodnicze szroko pojęte. Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodowe zawód - Ogrodnik terenów zieleni staż pracy ogółem - lata: 2 Obsługa ...

04.06.202404.06.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Zatrudnię pracowników do sprzątania

BIUROBIURO
Szczecinek

Firma M-Kompleks Sp. z o.o. poszukuje osób na stanowisko pracownika utrzymania czystości biur i budynków oraz utrzymania czystości terenów zewnętrznych. Obszar działalności - Szczecinek i okolice. Z uwagi na obowiązujące standardy przyjęte w Spółce oczekujemy od kandydatów sprawności i kondycji fizy...

20.05.202420.05.2024
od 4300 zł
Umowa zlecenieumowa zlecenie

Praca dla spawacza 141

ALEKSANDERALEKSANDER
Szczecinek

irma Staltech poszukuje osoby z doświadczeniem na stanowisko spawacza 141 (spawanie konstrukcji ,rurociągów, prace ślusarskie, prace monterskie) Mile widziane uprawnienia na podnośniki koszowe, wózki widłowe. Praca w Szczecinku na umowę o pracę. Sporadyczne delegacje . Pensja stała + premia; ...

11.03.202411.03.2024
od 4500 zł