Filtruj

Praca Kosztorysant Budowlany - Lubin

1-2 z 2 ofert pracy

Technolog - Kosztorysant w branży stolarki aluminiowej

KAROLKAROL
Olszany

WALDENBURG ALUMINIUM SP. Z O. O. PRODUCENT OKIEN I DRZWI jest dynamicznie rozwijającym się producentem stolarki aluminiowej działającym na rynku od 2017 roku. Działamy głównie na rynkach zagranicznych: Niemcy, Belgia, Holandia, Francja a także USA i Kanada. W związku z rozwojem firmy poszukujemy do...

13.05.202413.05.2024
od 5000 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

KIEROWNIK BUDOWY/ KOSZTORYSANT Z BRANŻY SANITARNEJ

AGO-GAZ ADAM GRADAGO-GAZ ADAM GRAD
Wilczyce

Zakres obowiązków: kierowanie pracami i kosztorysowanie-branża sanitarna Wymagania: wykształcenie - budowlane wyższe (w tym licencjat) zawód - Kosztorysant budowlany staż pracy ogółem - lata: 1 - wykształcenie wyższe kierunkowe, - wymagane min. 1 rok doświadczenia zawodowego na oferowanym stanowi...

15.05.202415.05.2024
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0155 s