Filtruj

Praca Kosztorysant Budowlany - Mrągowo

1-2 z 2 ofert pracy

Kosztorysant budowlany

IWONAIWONA
Mrągowo

Doświadczenie na podobnym stanowisku minimum 3 lata Opracowanie harmonogramów, kontrola jakości prac oraz dokumentacji Przygotowywanie obmiarów, kalkulacji, kosztorysów. Współpraca z Inspektorem, geodetą Uczestnictwo w naradach koordynacyjnych i odbiorach budowy. Wymagania: Wykształcenie wyższ...

02.09.202402.09.2024
od 5500 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

KOSZTORYSANT BUDOWLANY

TOMIGO USŁUGI REMONTOWO-BUDOWLANE I INNE TOMASZ NIEDBAŁATOMIGO USŁUGI REMONTOWO-BUDOWLANE I INNE TOMASZ NIEDBAŁA
Mrągowo

Zakres obowiązków: Kosztorysowanie ofertowe robót, wraz z obmiarem, rozliczanie wykonanych robót, harmonogramowanie. Wymagania: wykształcenie - budowlane wyższe (w tym licencjat) zawód - Kosztorysant budowlany umiejętność - prawo jazdy kategoria - B umiejętność - biegła obsługa komputera z obsług...

26.08.202426.08.2024
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0179 s