Filtruj

Praca Kosztorysant - Bydgoszcz

1-3 z 3 ofert pracy

Kosztorysant z orzeczeniem o niepełnosprawności

nowa oferta
BPO NETWORK SP. Z O.O.BPO NETWORK SP. Z O.O.
Bydgoszcz

BPO NETWORK Sp. z o.o.Poszukujemy wykwalifikowanych kandydatów na stanowiska pracy dla pracodawców, oferując kompleksową rekrutację i wsparcie w zatrudnianiu osób z niepełnosprawnościami. Naszym celem jest zapewnienie pełnego zadowolenia zarówno pracownikowi, poszukującemu pracy, jak i pracodawcy, s...

14.05.202414.05.2024

Kosztorysant - branża elektryczna i elektroenergetyczna

nowa oferta
MEGA-POL S. A.MEGA-POL S. A.
Bydgoszcz

Kosztorysant - branża elektryczna i elektroenergetyczna Miejsce pracy: Bydgoszcz Twój zakres obowiązków analiza zapytań ofertowych, dokumentacji przetargowej pod względem technicznym i formalno-prawnym analiza kosztów realizacji inwestycji: sporządzanie kosztorysów, wycen pozyskiwanie ofert na mater...

KOSZTORYSANT(NR 1296)

WOLFTHERM SP. Z O.O. SP. K.WOLFTHERM SP. Z O.O. SP. K.
Bydgoszcz

Zakres obowiązków: Opracowywanie kosztorysów sanitarnych, weryfikacja ofert od dostawców, sporządzanie pomiarów, tworzenie zamówień materiałowych na realizację zamówienia. Wymagania: wykształcenie - wyższe (w tym licencjat) zawód - Inżynier inżynierii środowiska - instalacje sanitarne umiejętność -...

13.05.202413.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0210 s