Filtruj

Praca Kosztorysant - Tarnów

1-3 z 3 ofert pracy

KOSZTORYSANT - SPECJALISTA DS. BUDOWLANYCH (O)

PAWEŁ BIGOS ZAKŁAD REMONTOWO - BUDOWLANY GOTELPAWEŁ BIGOS ZAKŁAD REMONTOWO - BUDOWLANY GOTEL
Tarnów

Zakres obowiązków: Kosztorysant - specjalista ds. budowlanych Wymagania: wykształcenie - średnie ogólnokształcące Wymagania: wykształcenie min średnie, preferowane budowlane, mile widziana znajomość programu ZUZIA, znajomość programu Excel, mile widziany staż pracy. Praca w Tarnowie od pon. - pt. ...

23.05.202423.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

KOSZTORYSANT KONSTRUKCJI STALOWYCH (O)

MTM KONSTRUKCJE SP. Z O.O.MTM KONSTRUKCJE SP. Z O.O.
Tuchów

Zakres obowiązków: -wyceny konstrukcji stalowych oraz robót towarzyszących -analiza dokumentacji i wymagań technicznych przesłanych w zapytaniu ofertowym -przygotowywanie przedmiarów ilościowych z dostępnej dokumentacji -dystrybucja zapytań ofertowych do dostawców branżowych -analiza ofert dostawców...

07.06.202407.06.2024

Kosztorysant konstrukcji stalowych

Tuchów

KOSZTORYSANT KONSTRUKCJI STALOWYCH: Zakres obowiązków: · wyceny konstrukcji stalowych oraz robót towarzyszących · analiza dokumentacji i wymagań technicznych przesłanych w zapytaniu ofertowym · przygotowywanie przedmiarów ilościowych z dostępnej dokumentacji · dystrybucja zapytań ofertowych d...

06.06.202406.06.2024