Filtruj

Praca Kosztorysant - Tychy

1-3 z 3 ofert pracy

Kosztorysant instalacji sanitarnych

nowa oferta
BUSINESS BRIDGE GROUP SP. Z O.O.BUSINESS BRIDGE GROUP SP. Z O.O.
Tychy

Business Bridge Group to profesjonalna agencja rekrutacyjna, którą tworzą doświadczeni i skuteczni ludzie. W praktyce oznacza to, że szukamy i - co ważniejsze - znajdujemy odpowiednich specjalistów i menedżerów dla firm, które działają w Polsce i UE, a wybranym kandydatom oferujemy satysfakcjonującą...

24.05.202424.05.2024

SAMODZIELNY REFERENT (KOSZTORYSANT)

nowa oferta
ŚLĄSKI UNIWERSYTET MEDYCZNY W KATOWICACHŚLĄSKI UNIWERSYTET MEDYCZNY W KATOWICACH
Katowice

Zakres obowiązków: - Analizowanie dokumentacji projektowej, przedmiarowanie robót, przygotowywanie kosztorysów inwestorskich, sporządzanie opisów przedmiotów zamówienia tzw. SIWZ, pozyskiwanie i analizowanie ofert od dostawców, dokonywanie obliczeń własnych w ramach branży budowlanej. - Miejsce wyko...

23.05.202423.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Kosztorysant – instalacje sanitarne

SMART-HRSMART-HR
Katowice

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za: Aktywne wyszukiwanie zapytań ofertowych oraz przetargów do realizacji u Wykonawców i Inwestorów, Przygotowywanie kosztorysów oraz wycen na potrzeby zapytań ofertowych oraz wycen robót dodatkowych, Analizę i uzgadnianie dokumentacji projek...

20.05.202420.05.2024