Filtruj

Praca Kosztorysowanie - Olsztyn

1-3 z 3 ofert pracy

DORADCA SERWISU BLACHARSKO – LAKIERNICZEGO

MIR-WITMIR-WIT
Olsztyn

Osoba, która obejmie to stanowisko będzie odpowiedzialna za: Obsługę klientów i przeprowadzanie procesu likwidacji szkód, Weryfikacja i kompletowanie dokumentów niezbędnych do rozliczenia szkody, Kalkulację szkody, Zamawianie części niezbędnych do naprawy, Bieżące informowanie Klientów o zakresie wy...

20.05.202420.05.2024

STARSZY INSPEKTOR TECHNICZNEGO UTRZYMANIA NIERUCHOMOŚCI - BRANŻA SANITARNA

REJONOWY ZARZĄD INFRASTRUKTURY W OLSZTYNIEREJONOWY ZARZĄD INFRASTRUKTURY W OLSZTYNIE
Olsztyn

Zakres obowiązków: Prowadzenie spraw związanych z funkcją zarządcy w zakresie eksploatacji - techniczne utrzymanie nieruchomości. Kontrola poprawności działania administratorów w zakresie utrzymania nieruchomości. Planowanie zadań remontowych na podległym rejonie działania. Kosztorysowanie- znajomoś...

29.04.202429.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

STARSZY INSPEKTOR TECHNICZNEGO UTRZYMANIA NIERUCHOMOŚCI - BRANŻA ELEKTRYCZNA

Olsztyn

Zakres obowiązków: Kosztorysowanie-znajomość programu NORMA PRO. Nadzorowanie robót budowlanych. Sprawdzanie jakości wykonywanych robót. Dokonywanie odbiorów robót. Wyjazdy w teren. Godziny pracy 7-15 Wymagania: wykształcenie - średnie zawodowe wykształcenie - wyższe (w tym licencjat) umiejętność ...

23.04.202423.04.2024