Filtruj

Praca Kosztorysowanie - Opole

1-3 z 3 ofert pracy

Kosztorysant Budowlany

ILLUSTRO DORADZTWO S.C.ILLUSTRO DORADZTWO S.C.
Opole

Dla naszego klienta, generalnego wykonawcy, jednej z najszybciej rozwijających się firm w regionie w obszarze budownictwa przemysłowego i mieszkaniowego, cieszącej się bardzo dobrą renomą zarówno wśród inwestorów, jak również na rynku pracy, szukamy kandydata na stanowisko: Kosztorysant Budowlany Mi...

26.04.202426.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Inżynier Budowy

P.B. MODULAR SP. Z O.O.P.B. MODULAR SP. Z O.O.
Opole

INŻYNIER BUDOWY woj. OpolskieWymagania:- wykształcenie wyższe techniczne na kierunku budownictwo,- mile widziane uprawnienia budowlane,- praktyczna znajomość dokumentacji technicznej,- samodzielność w działaniu,- dyspozycyjność, komunikatywność,- prawo jazdy kat. B.- bardzo dobrej znajomości MS Offi...

09.04.202409.04.2024

Project manager

MULTISERWIS SP. Z O.O.MULTISERWIS SP. Z O.O.
Krapkowice

Twój zakres obowiązków: zarządzanie wszystkimi fazami projektu – od przygotowania do zakończenia – zgodnie z wymaganiami klienta, specyfikacją techniczną, przepisami prawa i standardami jakości koordynacja prac budowlanych na każdym etapie realizacji oraz kontrola terminowości negocjowanie warunków ...

09.05.202409.05.2024
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0384 s