Filtruj

Praca Kosztorysowanie - Zielona Góra

1-2 z 2 ofert pracy

INSPEKTOR TECHNICZNEGO UTRZYMANIA NIERUCHOMOŚCI (WYDZIAŁ EKSPLOATACJI NIERUCHOMOŚCI - SEKCJA TECHNICZNEGO UTRZYMANIA NIERUCHOMOŚCI)

REJONOWY ZARZĄD INFRASTRUKTURYREJONOWY ZARZĄD INFRASTRUKTURY
Zielona Góra

Zakres obowiązków: - nadzór nad utrzymaniem obiektów budowlanych wraz z instalacjami i urządzeniami technicznymi w należytym stanie technicznym; - nadzór nad utrzymaniem obiektów budowlanych wpisanych do rejestrów zabytków; - przeprowadzanie okresowych kontroli stanu technicznego obiektów budowlanyc...

22.05.202422.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Kosztorysant

SAGARIS CONSTRUCTIONS SP. Z O.O.SAGARIS CONSTRUCTIONS SP. Z O.O.

Spółka Sagaris powstała z połączenia nietuzinkowej pasji do biznesu i doświadczenia zespołu w realizacji ambitnych przedsięwzięć budowlanych. Nasze projekty mają stabilne finansowanie. Działamy dynamicznie i nieszablonowo. Nasz zespół każdego dnia pracuje nad realizacją bezpiecznych, komfortowych i ...

17.05.202417.05.2024