Filtruj

Praca Krawcowa Szwaczka - Racibórz

1-3 z 3 ofert pracy

PRACOWNIK PRODUKCJI - SZYCIE PASÓW TRANSPORTOWYCH

HILLS SP. Z O.O.HILLS SP. Z O.O.
Racibórz

Zakres obowiązków: Produkcja pasów transportowych i zawiesi pasowych. Mile widziana szwaczka/krawcowa. Wymagania: Obsługa automatów szwalniczych; Przygotowanie elementów do szycia; Realizacja planów produkcyjnych; Dbałość o wysoką jakość wykonywanej pracy; Dobra organizacja pracy; Brak pracy w wee...

09.04.202409.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Pracownik produkcji – szycie pasów transportowych

Racibórz

Produkcja pasów transportowych i zawiesi pasowych. Mile widziana szwaczka/krawcowa. Wymagania: Obsługa automatów szwalniczych; Przygotowanie elementów do szycia; Realizacja planów produkcyjnych; Dbałość o wysoką jakość wykonywanej pracy; Dobra organizacja pracy; Brak pracy w weekendy: od poniedzia...

Pracownik produkcji - szycie pasów transportowych.

KADRY HILLSKADRY HILLS
Racibórz

Firma HILLS sp. z o.o. poszukuje pracownika na stanowisko: pracownik produkcji - szycie pasów transportowych. Mile widziana szwaczka/krawcowa. Produkcja pasów transportowych i zawiesi pasowych. Więcej na: hillscargo.pl Nasze atuty to: łatwy i szybki dojazd: zakład produkcyjny w centrum Racib...

23.02.202423.02.2024