Filtruj

Praca Krawcowa - Kraków

1-3 z 3 ofert pracy

Praca dla szwaczki - krawcowej, centrum Krakowa, umowa o pr

nowa oferta
FIRMA JOTFIRMA JOT
Kraków

PILNE. SZWACZKA - KRAWCOWApełny etat umowa o pracęFirma działająca 29 lat na rynku poszukuje pań do szycia w szwalni.Wymagane : doświadczenie w zawodzie, dokładność oraz umiejętność pracy w zespole.Oferujemy : umowę o pracę, stabilność, pracę w miłej atmosferze w centrum Krakowa.Kontakt telefoniczny...

24.05.202424.05.2024

Doradca Klienta w Komisie Sukien Ślubnych Kraków

SALON SUKIEN ŚLUBNYCH I WIECZOROWYCH LA BLANKASALON SUKIEN ŚLUBNYCH I WIECZOROWYCH LA BLANKA
Kraków

Szukamy osoby na stanowisko : Doradca klienta w Największym w Polsce komisie sukien Ślubnych La Blanka, do lokalizacji: Kraków, Buma Square, ul. Wadowicka 6. Jesteśmy liderem w branży sukni second Hand, posiadamy aktualnie dwie lokalizacje i otwierane będą kolejne w najbliższej przyszłości. Ze wzgl...

21.05.202421.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

KRAWIEC/KRAWCOWA

FIRMA SURMAR S. C.FIRMA SURMAR S. C.
Kalwaria Zebrzydowska

Zakres obowiązków: Szycie tapicerki meblowej. Praca na okres próbny 3 miesiące z możliwością przedłużenia, w systemie jednozmianowym w godz. 6:00-14:00 na pełny etat. Kontakt z pracodawcą osobisty, telefoniczny: 602678821. Wymagania: wykształcenie - brak lub niepełne podstawowe zawód - Krawiec* um...

17.05.202417.05.2024
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0704 s