Filtruj

Praca Krawcowa - Słubice

1-3 z 3 ofert pracy

SZWACZKA /KRAWCOWA

CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Słubice

Numer oferty: StPr/24/0083Obowiązki:szycie na maszynie szwalniczej oraz krojenie tkanin nożyczkamiWymagania:Wymagania konieczne:Umiejętności i uprawnienia:Umiejętność szycia na maszynieWykształcenie:podstawoweMiejsce pracy: Transportowa 6, 69-100 Słubice, powiat: słubicki, woj: lubuskieRodzaj umowy:...

13.04.202413.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

PAW-MEBLE PAWEŁ LEWANDOWSKIPAW-MEBLE PAWEŁ LEWANDOWSKI
Słubice

Zakres obowiązków: szycie na maszynie szwalniczej oraz krojenie tkanin nożyczkami Wymagania: wykształcenie - podstawowe umiejętność - Umiejętność szycia na maszynie...

02.04.202402.04.2024

Krawcowa/Krawiec bez znajomości języka niemieckiego+auto

PERSONNELSERVICEPERSONNELSERVICE
Kostrzyn Nad Odrą

Firma Personnelservice obecnie poszukuje pracownika na stanowisko:Krawcowa/Krawiec bez znajomości języka niemieckiego+auto#okol.Bambergu,DEMiejsce pracy: Bamberg,NiemcyWYMAGANIA: Kilkuletnie doświadczenie zawodowe lub wykształcenie kierunkowe Prawo jazdy+auto do dyspozycji na wyjazd Dyspozycyjność n...

20.04.202420.04.2024