Filtruj

Praca Kredyt - Międzyrzecz

Doradca Kredytowy w Lubuskim Banku Spółdzielczym - Międzyrzecz

SEKRETARIATSEKRETARIAT
Międzyrzecz

Lubuski Bank Spółdzielczy poszukuje kandydata do pracy na STANOWISKODORADCY KREDYTOWEGO do Oddziału w Międzyrzeczu. Od kandydatów oczekujemy: dokładności, dyspozycyjności, dobrej organizacji pracy, umiejętności pracy w zespole, komunikatywności i otwartości w kontaktach, posiadania umiejętno...

25.06.202425.06.2024
od 4300 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

REFERENT

CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Międzyrzecz

Numer oferty: StPr/24/0417Obowiązki:Aktywna sprzedaż kredytów i produktów bankowychWymagania:Wymagania konieczne:Wykształcenie: średnie zawodowe wyższe (w tym licencjat) średnie ogólnokształcące Pozostałe wymagania:Dodatkowo pracodawca wymaga umiejętności obsługi pakietu MS OFFICEMiejsce pracy: Kazi...

Umowa na okres próbnyumowa na okres próbny

REFERENT

LUBUSKI BANK SPÓŁDZIELCZYLUBUSKI BANK SPÓŁDZIELCZY
Międzyrzecz

Zakres obowiązków: Aktywna sprzedaż kredytów i produktów bankowych Wymagania: wykształcenie - wyższe (w tym licencjat) wykształcenie - średnie ogólnokształcące wykształcenie - średnie zawodowe Dodatkowo pracodawca wymaga umiejętności obsługi pakietu MS OFFICE...