Filtruj

Praca Krojczy - Juszkowo

Wynagrodzenie
Odległość od miasta
1-2 z 2 ofert pracy

KROJCZY

ANNA PIETRUSZKA PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWO-USŁUGOWE VENTOANNA PIETRUSZKA PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWO-USŁUGOWE VENTO
Juszkowo

Zakres obowiązków: Lagowanie, krojenie, obsługa komputera, obsługa magazynu surowców. Praca w godzinach 6-14. Wymagania: wykształcenie - brak lub niepełne podstawowe staż pracy ogółem - lata: 0, miesiące: 6 doświadczenie na krojowni, znajomość materiałoznawstwa, umiejętność obsługi noża krojczego,...

20.05.202420.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Zatrudnimy Krojczego

MICHAŁMICHAŁ
Gdańsk

Firma zajmująca się budową jachtów poszukuje krojczego do wykrawania materiału i tworzenia szablonów. W naszym dziale tworzymy tapicerkę meblową z twardych oraz miękkich materiałów, pokrowce zewnętrzne na elementy tapicerki oraz wiele innych niezbędnych dodatków. Jesteśmy wyposażeni w profesjonalne...

16.04.202416.04.2024