Filtruj

Praca Kronospan Hpl - Pustków-Osiedle

Wynagrodzenie
Odległość od miasta
1-2 z 2 ofert pracy

POMOCNIK OPERATORA

KRONOSPAN HPL SP. Z O.O.KRONOSPAN HPL SP. Z O.O.
Pustków-Osiedle

Zakres obowiązków: Prace przy obsłudze maszyn i urządzeń. Kontrola jakości produktu. Prace porządkowe. Wymagania: wykształcenie - brak lub niepełne podstawowe Umiejętności: - gotowość do pracy w systemie prasy zmianowej w ruchu ciągłym w godz. 6.00-14.00 / 14.00-22.00 / 22.00-6.00 - dyspozycyjno...

17.04.202417.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Mechanik Utrzymania Ruchu (Polska/ Niemcy)

KRONOSPAN HPLKRONOSPAN HPL

Jesteśmy wiodącym wykonawcą prac serwisowych, naprawczych i konserwacyjnych w obszarze utrzymania ruchu. Jako biznes stawiamy na ciągły rozwój i obecnie realizujemy nowe projekty w obszarze wsparcia firm produkcyjnych. Naszym celem jest dalsza ekspansja zarówno rynku krajowego, jak i zagranicznego, ...

20.03.202420.03.2024