Filtruj

Praca Krystian - Gorzów Wielkopolski

1-3 z 3 ofert pracy

PRACOWNIK PRAC WYKOŃCZENIOWO- REMONTOWYCH

nowa oferta
PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO USŁUGOWE KRYSTIAN ASIMOWICZPRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO USŁUGOWE KRYSTIAN ASIMOWICZ
Gorzów Wielkopolski

Zakres obowiązków: Prace remontowe, wykończeniowe, gładzenie ścian, malowanie, układanie paneli podłogowych, glazury, terakoty. Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodowe wykształcenie - średnie zawodowe umiejętność - doświadczenie na podobnym stanowisku Umiejętność kładzenia glazury, terakoty...

14.05.202414.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Praca za granicą Berlin

KRYSTIANKRYSTIAN

Poszukiwana osoba na produkcję do trybowania kurczaka i robienia kebaba z wołowiny i kurczaka. Najlepiej osoby z doświadczeniem, jednak przeszkolenie po zatrudnienie także będzie. Praca w Berlinie od zaraz. Zakwaterowanie na miejscu. Wynagrodzenie na okres próbny 2000 euro. Telefon kontaktowy 88****...

09.05.202409.05.2024
od 8000 zł

Praca sklepie spozywczo-monopolowym

Poszukujemy osob do sklepu monooowego, która zna się na handlu. Jeśli masz doświadczenie, praca w tym zakresie nie jest Tobie obca wyślij cv bądź skontaktuj się telefonicznie. Na okres probny proponujemy najniższa krajową....

26.04.202426.04.2024
od 4242 zł