Filtruj

Praca Krzysztof P H U - Kępno

1-3 z 3 ofert pracy

Doradca / Manager Zespołu Pomp Ciepla Fotowoltaiki

KRZYSZTOFKRZYSZTOF
Kępno

SUPREME ENERGY to dynamicznie rozwijająca się firma branży OZE, oferująca bezkonkurencyjny i kompleksowy produkt na rynku. WE DO MORE – robimy więcej, sięgamy wyżej, dlatego aktualnie szukamy pracownika na stanowisko: Manager Biura Sprzedaży Dlaczego warto dla nas pracować? · Samochód służbowy · W...

18.09.202318.09.2023
od 15000 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

POMOCNIK STOLARZA

MEBLE WIŚNIEWSKI KRZYSZTOF WIŚNIEWSKIMEBLE WIŚNIEWSKI KRZYSZTOF WIŚNIEWSKI
Świba

Zakres obowiązków: Prace pomocnicze przy produkcji mebli twardych. Wynagrodzenie do uzgodnienia. Wymagania: wykształcenie - brak lub niepełne podstawowe zawód - Pozostali stolarze meblowi i pokrewni...

17.04.202417.04.2024

praca na produkcji,ustawiacz maszyn

Dziadowa Kłoda

Opis Firma Milomar z siedzibą w Dziadowej Kłodzie zatrudni osobę na stanowisku ustawiacz maszyn. Obowiązki: wykonywanie prostych napraw i regulacji maszyn, ustawianie maszyn produkcyjnych zgodnie z wymaganiami produkcyjnymi, monitorowanie pracy maszyn oraz wykrywanie i usuwanie usterek, dbanie...

od 4000 zł