Filtruj

Praca Krzysztof W - Tomaszów Mazowiecki

1-3 z 3 ofert pracy

HYDRAULIK

P.U.H. HYDRAUS KRZYSZTOF GÓRECKIP.U.H. HYDRAUS KRZYSZTOF GÓRECKI
Tomaszów Mazowiecki

Zakres obowiązków: prace hydrauliczne Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodowe...

27.06.202427.06.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

POMOC HYDRAULIKA

Zakres obowiązków: pomocnicze prace hydrauliczne Wymagania: wykształcenie - podstawowe...

Poszukiwany kierownik robót żelbetowych lub inżynier z uprawnieniami

KRZYSZTOFKRZYSZTOF
Piotrków Trybunalski

Do firmy Devanco Sp. z o.o. zajmującej się generalnym wykonawstwem poszukujemy inżynierów i kierowników robót z doświadczeniem w pracach konstrukcyjnych żelbetowych. Praca w Piotrkowie Trybunalskim. Oczekujemy: doświadczenie w zarządzaniu pracami budowlanymi, doświadczenie w pracach konstrukcyjn...

04.06.202404.06.2024
od 7000 zł