Filtruj

Praca Krzysztof - Koszalin

1-3 z 3 ofert pracy

Praca Elektryk/ Elektromonter Niemcy 4000 E/ miesiąc

PRACODAWCAPRACODAWCA
Koszalin

Szukamy pracowników. Praca na terenie Niemiec. Praca polega na realizacji zlecenia. Zadzwoń zapytaj! 797*549*296- Elektromonter- Elektryk- Pomocnik elektrykaMile widziana znajomość języka niemieckiego. Jeśli nie posiadasz znajomości języka i własnej działalności nie zniechęcaj się, czekamy na Twój k...

25.04.202425.04.2024

Technik urządzeń energetyki odnawialnej

BIUROBIURO
Koszalin

Firma EKO-WIATR BIS Krzysztof Statuch Sp. k. W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy Technik obsługi urządzeń i systemów energetyki odnawialnej miejsce pracy: Woj. Zachodnio-pomorskie/okolice Słupska, Kołobrzegu, Koszalina Do twoich obowiązków należeć będzie: obsługa energetyczna instalacj...

24.04.202424.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

ASYSTENTKA STOMATOLOGICZNA/ HIGIENISTKA

GABINETY STOMATOLOGICZNO-PROTETYCZNE BASTEK KRZYSZTOFGABINETY STOMATOLOGICZNO-PROTETYCZNE BASTEK KRZYSZTOF
Koszalin

Zakres obowiązków: Pomoc stomatologiczna przy zabiegach, przygotowywanie pacjentów do zabiegu, przygotowywanie narzędzi do zabiegu, instruowanie pacjentów w higienie jamy ustnej. Wymagania: wykształcenie - średnie zawodowe wykształcenie średnie kierunkowe, min. 1 rok doświadczenia w pracy na podob...

© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0226 s