Filtruj

Praca Krzysztof - Mielec

1-3 z 3 ofert pracy

Szpachlarz - Malarz

KRZYSZTOFKRZYSZTOF
Mielec

Poszukuję szpachlarza malarza z doświadczeniem do praca w Mielcu, mile widziane osoby z Mielca lub okolic....

20.04.202420.04.2024
od 25 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

KIEROWCA KAT. C+E

PRZEDSIĘBIORSTWO WYDOBYWCZO-PRODUKCYJNE KRUSZBET KRZYSZTOF KOZYRAPRZEDSIĘBIORSTWO WYDOBYWCZO-PRODUKCYJNE KRUSZBET KRZYSZTOF KOZYRA
Skrzynka

Zakres obowiązków: Przewóz kruszywa Wymagania: wykształcenie - brak lub niepełne podstawowe uprawnienie - Prawo jazdy kat. C + E Wykształcenie bez znaczenia, prawo jazdy kat. C+E, uprawnienia kierowcy, mile widziane doświadczenie zawodowe. Trasy krajowe (głównie na terenie województwa małopolskieg...

23.04.202423.04.2024

Dam pracę - kierowca kat. B

Dębica

Witam, Zatrudnię kierowcę kategorii B do rozwożenia części motoryzacyjnych samochodem Fiat Fiorino na terenie Ropczyce/Sędziszów (Dębica/okolice) Więcej informacji chętnie udzielę telefonicznie!...

19.04.202419.04.2024