Filtruj

Praca Krzysztof - Ścinawa

1-3 z 3 ofert pracy

PROGRAMISTA/OPERATOR MASZYN CNC

nowa oferta
TOCZPOL KRZYSZTOF HAJDUGATOCZPOL KRZYSZTOF HAJDUGA
Ścinawa

Zakres obowiązków: - programowanie maszyny - obsługa maszyny - wybór narzędzi oraz technologi obróbki - nadzór nad przebiegiem procesu - współpraca z działem technologicznym Wymagania: wykształcenie - średnie zawodowe umiejętność - czytanie rysunków technicznych staż pracy ogółem - lata: 5 Wymaga...

10.05.202410.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

BRUKARZ

nowa oferta
Ścinawa

Zakres obowiązków: - wykonywanie prac brukarskich Wymagania: wykształcenie - podstawowe staż pracy ogółem - lata: 3 wymagane doświadczenie 3 lata...

Generali - Ekspert ds. ubezpieczeń - Lubin i okolice

nowa oferta
KRZYSZTOF SELIGAKRZYSZTOF SELIGA
Lubin

Grupa Generali to jedna z największych grup finansowo-ubezpieczeniowych na świecie . Od ponad 185 lat jesteśmy synonimem bezpieczeństwa i innowacyjności, zaspokajając zróżnicowane i wciąż zmieniające się potrzeby milionów Klientów na całym świecie. Dołączając do nas otrzymasz: - wynagrodzenie z c...

od 4000 zł