Filtruj

Praca Krzysztof - Świnoujście

1-3 z 3 ofert pracy

Sprzątanie wagonów kolejowych w Świnoujściu

KRZYSZTOFKRZYSZTOF
Świnoujście

ZUPH Pomorze Sp. z o.o. zatrudni osoby do sprzątania wagonów kolejowych w Świnoujściu Wymagania: osoby pełnoletnie. Wszelkie informacje udzielane będą telefonicznie nr tel. 79*******29...

04.06.202404.06.2024
Umowa zlecenieumowa zlecenie

Pracownik Ochrony - Świnoujście ( 32.54\\h brutto - 33.80\\h brutto)

Świnoujście

Poszukujemy chętnych na stanowisko Pracownik Ochrony - sklepy drogeryjne na terenie Świnoujścia . Oferujemy pracę w miłej atmosferze, dynamicznym środowisku ,oraz stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku. możliwość awansu na Pracownika Mobilnego. OPIS STANOWISKA; obsługa stanowiska monito...

27.05.202427.05.2024
od 32 zł

Asystent ds. sprzedaży z językiem niemieckim

Świnoujście

Opis stanowiska: Poszukujemy osoby, która będzie odpowiedzialna za obsługę leadów z placówek medycznych na terenie Niemiec. Będziesz nawiązywać kontakty z personelem medycznym i pozyskiwać informacje dotyczące ich potrzeb i zainteresowań. Obowiązki: Nawiązywanie kontaktów z personelem medycznym P...

22.05.202422.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0186 s