Filtruj

Praca Ksiazka Przychodow - Zielona Góra

1-2 z 2 ofert pracy

KSIĘGOWY/A

BIURO RACHUNKOWE ANCORA S. C.BIURO RACHUNKOWE ANCORA S. C.
Zielona Góra

Zakres obowiązków: prowadzenie książki przychodów i rozchodów, wprowadzanie dokumentów do systemu, sporządzanie deklaracji rozliczeniowych z urzędem skarbowym (PIT, CIT, VAT), i deklaracji DRA z Zus-em ( możliwość pracy zdalnej) Wymagania: wykształcenie - ekonomiczne średnie zawodowe średnie ekono...

27.03.202427.03.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

KSIĘGOWY/A

CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY

Numer oferty: StPr/24/0412Obowiązki:prowadzenie książki przychodów i rozchodów, wprowadzanie dokumentów do systemu, sporządzanie deklaracji rozliczeniowych z urzędem skarbowym (PIT, CIT, VAT), i deklaracji DRA z Zus-em ( możliwość pracy zdalnej)Wymagania:Wymagania konieczne:Wykształcenie:średnie zaw...