Filtruj

Praca Ksiegowa Optima - Dębica

1-3 z 3 ofert pracy

SAMODZIELNA KSIĘGOWA/SAMODZIELNY KSIĘGOWY

nowa oferta
CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Dębica

Numer oferty: StPr/24/0911Obowiązki:Praca będzie obejmować różnorodne zadania z zakresu księgowości- prowadzenie ksiąg rachunkowych w pełnym zakresie oraz współpraca z zespołem.Wymagania:Wymagania konieczne:Wykształcenie:średnie zawodowe, ekonomiczneWymagania pożądane:Wykształcenie:wyższe (w tym lic...

05.06.202405.06.2024
Umowa na okres próbnyumowa na okres próbny

nowa oferta
BIURO RACHUNKOWE IWONA MAZUR SP. K.BIURO RACHUNKOWE IWONA MAZUR SP. K.
Dębica

Zakres obowiązków: Praca będzie obejmować różnorodne zadania z zakresu księgowości- prowadzenie ksiąg rachunkowych w pełnym zakresie oraz współpraca z zespołem. Wymagania: wykształcenie - ekonomiczne średnie zawodowe wykształcenie - ekonomiczne wyższe (w tym licencjat) Wymagania: -Doświadczenie na...

Umowa o pracęumowa o pracę

Samodzielna Księgowa

MARIUSZ PIEKŁOMARIUSZ PIEKŁO
Stobierna

Zawód: Samodzielna księgowa Miejsce pracy: Stobierna, 36-002 Jasionka Rodzaj umowy: umowa o pracę Warunki świadczenia pracy: stacjonarnie w siedzibie firmy Wymiar etatu: pełny lub część Data rozpoczęcia: maj - czerwiec 2024 r. Wymagania konieczne - wykształcenie ekonomiczne (finanse rachunkow...

06.05.202406.05.2024