Filtruj

Praca Ksiegowa Optima - Szczecin

1-3 z 3 ofert pracy

Specjalista ds. kadr i płac

SYLWIASYLWIA
Szczecin

Centrum Obsługi Biznesu i Kadr jest firmą specjalizującą się w obsłudze klientów w zakresie kard oraz księgowości. Od ponad 7 lat jesteśmy na rynku i czerpiemy satysfakcję z obsługi klientów na najwyższym poziomie. Nasz zgrany zespół jest zawsze chętny do pomocy. Celem naszej firmy jest dostarczanie...

10.05.202410.05.2024
od 5000 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

Obsługa księgowa (pełna rachunkowość gospodarcza) od 7000 zł

FIRMAFIRMA
Szczecin

Poszukujemy osoby do obsługi księgowej własnych podmiotów. Pełny wymiar czasu pracy. Zapewniamy biuro w Szczecinie. Nie ma możliwości współpracy zdalnej lub innej niestacjonarnej. VAT, PIT, CIT, PFRON. Pełny zakres obsługi księgowej w branży usługowej. Forma zatrudnienia do ustalenia. Wymagane j...

10.11.202310.11.2023
Samozatrudnieniesamozatrudnienie

Płatne praktyki dla studentów - księgowość

BIURO RACHUNKOWE PIKBIURO RACHUNKOWE PIK
Szczecin

Zadania: · Przygotowywanie dokumentów księgowych oraz kadrowo-płacowych; · Weryfikacja, klasyfikacja oraz księgowanie dokumentów w systemie finansowo – księgowym; · Wsparcie zespołu księgowości oraz kadr i płac we wszystkich pozostałych zadaniach. Oczekiwania: · mile widziane doświadczenia w pr...

20.09.202320.09.2023
od 3000 zł
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0344 s