Filtruj

Praca Ksiegowa W Biurze Rachunkowym - Gdańsk

1-2 z 2 ofert pracy

PRACOWNIK BIUROWY

nowa oferta
BILANS BIURO RACHUNKOWE SP. Z O.O.BILANS BIURO RACHUNKOWE SP. Z O.O.
Pruszcz Gdański

Zakres obowiązków: Wprowadzanie i archiwizowanie dokumentów do KPiR, sporządzanie zestawień księgowych, obsługiwanie urządzeń biurowych, tworzenie pism urzędowych, wniosków i innych dokumentów. Praca od poniedziałku do piątku, w godzinach 8-16 (według grafiku ustalonego z pracodawcą). Wymagania: wy...

17.05.202417.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Asystent/ka ds. księgowości

nowa oferta
GLOBALWAYGLOBALWAY
Gdańsk

Costway Polska jest częścią międzynarodowej grupy Hooya Group z siedzibą w Chinach, która od 1998 roku z sukcesem rozwija markę Costway na świecie. W 2020 roku otworzyliśmy sklep internetowy Costway.pl , aby nasi klienci mieli łatwy dostęp do ciągle poszerzającej się oferty produktów marki. W 2021...