Filtruj

Praca Ksiegowa W Biurze Rachunkowym - Legnica

1-3 z 3 ofert pracy

Księgowa biuro rachunkowe Legnica

KATARZYNAKATARZYNA
Legnica

Oczekiwania: -znajomość zasad rachunkowości oraz bieżących przepisów prawa podatkowego, -znajomość podatku dochodowego od osób fizycznych/prawnych, -doświadczenie w pracy w księgowości uproszczonej i na pełnych księgach handlowych, -umiejętność sporządzania deklaracji podatkowych PIT, CIT i VAT,...

29.01.202429.01.2024
od 4242 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

Młodsza Księgowa / Młodszy Księgowy

MONIKAMONIKA
Bartoszów

Zakres obowiązków: Księgowanie wyciągów bankowych złotówkowych i walutowych. Księgowanie dokumentów dotyczących sprzedaży (faktury, korekty, paragony, zwroty) i obrotu magazynowego. Wystawianie faktur do stałych umów zawartych z dostawcami (najem itp.). Weryfikacja dokumentów pod względem formal...

15.05.202415.05.2024
od 4300 zł

księgowa

BIURO RACHUNKOWE AJ FINANCEBIURO RACHUNKOWE AJ FINANCE
Czernica

Biuro Rachunkowe AJ FinanceStanowisko:ksiegowaLokalizacja:55-003 Nadolice Małe, ul. Wrocławska 43/ lok. 1Opis stanowiska podany przez pracodawcę:Od Kandydatów oczekujemy:• znajomość programu Insert• dobrej znajomości przepisów księgowych• znajomość specyfiki pracy w biurze rachunkowym będzie dodatko...

13.05.202413.05.2024