Filtruj

Praca Ksiegowa - Chełm

1-2 z 2 ofert pracy

GŁÓWNY KSIĘGOWY

nowa oferta
CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Chełm

Numer oferty: StPr/24/0979Obowiązki:prowadzenie pełnej ksiegowości Spółki, sporządzanie sprawozdań finansowych, deklaracji, podatkowych i raportów wymaganych przepisami prawaWymagania:Wymagania konieczne:Umiejętności i uprawnienia: umiejętność radzenia sobie ze stresem otwartość obsługa programów ks...

06.05.202406.05.2024
Umowa na okres próbnyumowa na okres próbny

CHEŁMSKI KLUB SPORTOWY SP. Z O.O.CHEŁMSKI KLUB SPORTOWY SP. Z O.O.
Chełm

Zakres obowiązków: prowadzenie pełnej ksiegowości Spółki, sporządzanie sprawozdań finansowych, deklaracji, podatkowych i raportów wymaganych przepisami prawa Wymagania: wykształcenie - ekonomiczne wyższe (w tym licencjat) zawód - Główny księgowy umiejętność - umiejętność radzenia sobie ze stresem u...

30.04.202430.04.2024