Filtruj

Praca Ksiegowosc Rachunkowosc - Lębork

1-2 z 2 ofert pracy

KSIĘGOWA/ KSIĘGOWY

ZAKŁAD PRZEROBU DREWNA LASÓW PAŃSTWOWYCHZAKŁAD PRZEROBU DREWNA LASÓW PAŃSTWOWYCH
Lębork

Zakres obowiązków: Prowadzenie czynności związanych z księgowością Wymagania: wykształcenie - średnie zawodowe Wykształcenie wyższe ekonomiczne lub średnie ekonomiczne i co najmniej 1 rok pracy na stanowisku księgowej Znajomość przepisów o rachunkowości, prawa podatkowego w zakresie podatku VAT, ...

18.04.202418.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Zatrudnię Księgową/Księgowego-umowa na zastępstwo

MALWINA REMIASZMALWINA REMIASZ
Lębork

1. Tryb prowadzenia naboru Nabór prowadzony jest w oparciu o wytyczne spójnej polityki kadrowej zawarte w piśmie GK.013.127.2022 z dnia 05 września 2022 r. Dyrektora Generalnego Lasów Państwowych oraz Zarządzenie nr 1/2023 Dyrektora Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Gdańsku z dnia 09 styczni...

17.04.202417.04.2024
od 4800 zł