Filtruj

Praca Ksiegowosci - Lwówek Śląski

1-3 z 3 ofert pracy

POMOC ADMINISTRACYJNA

nowa oferta
Wleń

Zakres obowiązków: prowadzenie księgowych urządzeń analitycznych, prowadzenie ewidencji zaangażowania wydatków budżetowych, prowadzenie ewidecji zmian budżetu urzędu gminy, prowadzenie ewidencji ksiegowej wydatków budżetowych,prowadzenie księgowości i ewidencji majątku gminy, ewidencja majątku gminy...

13.06.202413.06.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Dyrektor Oddziału – Niezależny Partner Biznesowy

nowa oferta
GO-LEASING SP. Z O.O.GO-LEASING SP. Z O.O.
Jelenia Góra

Dyrektor Oddziału – Niezależny Partner Biznesowy Jelenia Góra, dolnośląskie Dyrektor Oddziału – Niezależny Partner BiznesowyJelenia Góra Jelenia Góra, dolnośląskie, Polska Dyrektor Oddziału – Niezależny Partner Biznesowy Twój zakres obowiązków Prowadzenie działalności gospodarczej przez cały okres t...

14.06.202414.06.2024

PRACOWNIK BIUROWY

nowa oferta
Bożejowice

Zakres obowiązków: Wprowadzanie dokumentów księgowych Wystawianie faktur Archiwizacja dokumentów Wymagania: wykształcenie - średnie ogólnokształcące umiejętność - Komputer - obsługa komputera Wykształcenie minimum średnie, mile widziane doświadczenie w biurze lub księgowości, znajomość zagadnień k...