Filtruj

Praca Ksiegowy Polski - Hajnówka

1-2 z 2 ofert pracy

PRACOWNIK BIUROWY

ANDRZEJ PRYCZYNICZ ZAKŁAD DRZEWNY ANDREWPOLANDRZEJ PRYCZYNICZ ZAKŁAD DRZEWNY ANDREWPOL
Hajnówka

Zakres obowiązków: praca w dziale kadrowo-finansowym; prowadzenie księgowości, kadr i płac, spraw ZUS Wymagania: wykształcenie - średnie ogólnokształcące wykształcenie - średnie branżowe wykształcenie - średnie zawodowe umiejętność - obsługa programów komputerowych umiejętność obsługi komputera i ...

13.05.202413.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Hajnówka

Numer oferty: StPr/24/0258Obowiązki:praca w dziale kadrowo-finansowym; prowadzenie księgowości, kadr i płac, spraw ZUSWymagania:Wymagania konieczne:Umiejętności i uprawnienia:obsługa programów komputerowychWykształcenie: średnie ogólnokształcące średnie branżowe średnie zawodowe Pozostałe wymagania:...