Filtruj

Praca Ksiegowy - Jelenia Góra

księgową zatrudnię do biura rachunkowego z opcją sprzedaży biura

LWBANASLWBANAS
Jelenia Góra

Obowiązki: Wykonywanie podstawowych zadań księgowych i obsługa dokumentów finansowych. Przygotowywanie deklaracji podatkowych VAT PIT CIT i innych niezbędnych ewidencji. Tworzenie raportów finansowych i zestawień dla kierownictwa. Zarządzanie dokumentacją księgową i jej archiwizacja. Kontrola d...

13.05.202413.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

KSIĘGOWA

nowa oferta
BIURO RACHUNKOWE AKCEPT MGR DANUTA BLICHARZBIURO RACHUNKOWE AKCEPT MGR DANUTA BLICHARZ
Kamienna Góra

Zakres obowiązków: OBSŁUGA KLIENTA, KSIGOWANIE FIRM Wymagania: wykształcenie - średnie ogólnokształcące umiejętność - bardzo dobra znajomość obsługi komputera [Inne] : MILE WIDZIANE DOŚWIADCZENIE W ZAWODZIE...

15.05.202415.05.2024

GŁÓWNY KSIĘGOWY

LWÓWECKA SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWALWÓWECKA SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA
Lwówek Śląski

Zakres obowiązków: prowadzenie pełnej księgowości Wymagania: wykształcenie - średnie branżowe wykształcenie - średnie ogólnokształcące wykształcenie - ekonomiczne średnie zawodowe wykształcenie - średnie zawodowe 4-letnie wykształcenie - wyższe (w tym licencjat) wykształcenie - pomaturalne/policeal...