Filtruj

Praca Ksiegowy - Orneta

1-3 z 3 ofert pracy

KSIĘGOWY

BIURO RACHUNKOWE GRABOWSKI JAN-DORADCA PODATKOWYBIURO RACHUNKOWE GRABOWSKI JAN-DORADCA PODATKOWY
Orneta

Zakres obowiązków: księgowanie dokumentów,sporządzanie i sporządzanie ewidencji księgowych, deklaracji raportów, zgłoszeń,plików itp. wysyłka do ZUS,US Wymagania: wykształcenie - ekonomiczne pomaturalne/policealne wykształcenie - średnie ogólnokształcące wykształcenie - ekonomiczne wyższe (w tym li...

15.07.202415.07.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

MRÓWKA w Dobrym Mieście zatrudni Kierownika Sklepu

MRÓWKAMRÓWKA
Dobre Miasto

MRÓWKA w Dobrym Mieście ul. Fabryczna 13 zatrudni KIEROWNIKA SKLEPU Zadania koordynowanie i organizowanie pracy sklepu, zarządzanie zespołem wdrażanie, motywowanie i zapewnianie rozwoju, dbanie o zatowarowanie sklepu, nadzorowanie realizacji planów sprzedażowych, aktywny udział w procesie spr...

06.08.202406.08.2024

Kierownik Sklepu

MAK CHEMIAMAK CHEMIA

MAK-CHEMIA jest siecią sklepów oferujących materiały budowlane i chemię gospodarczą operującą na terenie Polski północnej. Poszukujemy obecnie kandydata na stanowisko: Kierownik Sklepu Miejsce pracy: Sklep MRÓWKA w Dobrym Mieście Opis stanowiska: koordynowanie i organizowanie pracy sklepu, zarządzan...