Filtruj

Praca Ksiegowy - Włoszczowa

Biuro Podatkowe zatrudni osobę z doświadczeniem w księgach rachunkowy

ZBIGNIEWZBIGNIEW
Włoszczowa

Biuro Podatkowe Zbigniew Hupazatrudniosobę z doświadczeniem w prowadzeniu ksiąg rachunkowych. Stanowisko: Księgowy/Księgowa Miejsce pracy: Biuro Podatkowe Zbigniew Hupa, Włoszczowa, ul. Kusocińskiego 9 Opis stanowiska: Poszukujemy dynamicznej i skrupulatnej osoby na stanowisko Księgowego/Księg...

17.05.202417.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Pracownik ochrony fizycznej - Małogoszcz

SOLID SECURITY SP. Z O.O.SOLID SECURITY SP. Z O.O.
Małogoszcz

Twój zakres obowiązków: Patrolowanie obiektu Ochrona powierzonego mienia Reagowanie w przypadku wystąpienia zagrożenia Obsługa komputera Obsługa monitoringu Od kandydatów oczekujemy: Dyspozycyjność Sumienność Chęć do pracy Niekaralność Umiejętność radzenia sobie ze stresem Znajomość obsł...

11.06.202411.06.2024

samodzielna księgowa

MONIKAMONIKA
Secemin

Poszukujemy głównej księgowej do prowadzenia pełnej księgowości. Gwarantujemy rozwój i zdobywanie nowych umiejętności. Zostań częścią naszego zespołu, wyślij swoje CV. ROZPATRUJEMY KANDYDATURY WYŁĄCZNIE Z CV. Twoje zadania: Dekretacja i księgowanie dokumentów księgowych: faktur sprzedaży, faktur ...

20.05.202420.05.2024
od 7000 zł