Filtruj

Praca Kucharz Kucharka - Budzyń

1-3 z 3 ofert pracy

Kucharz/Kucharka - Restauracja Platinum

RAFAŁRAFAŁ
Budzyń

OPIS Restauracja Platinum – kompleks restauracyjno-bankietowy położony w Budzyniu przy DK11 zatrudni Kucharza/Kucharkę z doświadczeniem. Serwujemy dania kuchni polskiej, europejskiej i nie tylko. Poszukujemy osoby z pasją do gotowania, z doświadczeniem na tym stanowisku. Oferujemy · Umowa o pra...

05.04.202405.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Przyjmę do pracy KUCHARKA/KUCHARZ

JAROSŁAWJAROSŁAW
Drzonek

Obowiązki: Przygotowywanie potraw zgodnie z ustalonymi standardami. Utrzymanie czystości na stanowisku pracy. Praca w zespole. Przygotowywanie składników do gotowania. Kontrola jakości żywności i zapasów. Praca w warunkach presji czasu. Przestrzeganie zasad bezpieczeństwa i higieny. Wymagani...

23.04.202423.04.2024
od 4000 zł

Praca w MAQARON, pomoc kuchenna, gotowanie, obsługa OBORNIKI WLKP.

J.POTASZKIEWICZJ.POTASZKIEWICZ
Oborniki

Oferta pracy: Poszukujemy do pracy do naszego 11-stego punktu na kuchni i obsługa klienta na umowę zlecenie + chorobowe Lokalizacja: Oborniki Wielkopolskie ul. 11 listopada 2a Opis stanowiska: Praca na kuchni i obsługa klienta.. Głównym obowiązkiem będzie przygotowywanie sosów i makaronów oraz o...

07.04.202407.04.2024
od 5000 zł