Filtruj

Praca Kucharz Kucharka - Wieluń

1-3 z 3 ofert pracy

Kucharz/Kucharka/ Szef kuchni

RENATAWOJ.RENATAWOJ.
Wieluń

Firma gastronomiczna z Wielunia zatrudni osoby na stanowisko kucharz. Przykładowe godziny pracy 4.00-12.00, 6.00-12.00 lub 10.00-18.00. Konieczne umiejętności w zakresie przygotowywania potraw i obróbki cieplnej. Praca od poniedziałku do piątku oraz jeden dzień sobota albo niedziela. Zapraszam do ...

25.08.202425.08.2024
od 4000 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

Kucharz / Kucharka

MALINOWY DWÓRMALINOWY DWÓR
Wieluń

Obowiązki: Przygotowywanie potraw zgodnie z ustalonymi standardami. Zapewnianie jakości i estetyki serwowanych dań. Utrzymanie czystości na stanowisku pracy. Praca w zespole. Przygotowywanie składników do gotowania. Kontrola jakości żywności i zapasów. Obsługa klientów. Praca w warunkach pre...

06.08.202406.08.2024

Oferty pracy: kucharka, kelnerka, pomoc kuchenna, sprzątanie

RÓŻARÓŻA
Goła

Oferty pracy: - kucharz / kucharka z doświadczeniem - kerner / kelnerka, - pomoc kuchenna, - sprzątanie. WAŻNE Jesli chcesz spróbować pracy w miłej i przyjaznej atmosferze to serdecznie zapraszamy. Oferujemy bardzo dobre wynagrodzenie oraz różne formy zatrudnienia Gościniec nad Prosną. Gol...

23.08.202423.08.2024