Filtruj

Praca Kucharz Pizzerman - Brenna

1-3 z 3 ofert pracy

KUCHARZ/ PIZZERMAN ( OSOBA DO PRZYUCZENIA)

OLSZAR JAN FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWO-GASTRONOMICZNAOLSZAR JAN FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWO-GASTRONOMICZNA
Brenna

Zakres obowiązków: przygotowywanie pizzy Wymagania: wykształcenie - brak lub niepełne podstawowe uprawnienie - Orzeczenie lekarskie dla celów sanitarno – epidemiologicznych...

07.05.202407.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Pracownik restauracji

SOMASOMA
Porąbka

Poszukujemy pracowników do nowo otwieranej restauracji w Porąbce. Istnieje możliwość pracy na cały etat i dorywczo. Praca w młodym teamie. Aplikuj na poniższe stanowiska: kelner kucharz pizzerman pomoc kuchenna dostawca posiłków barman/barista Dołącz do naszego teamu, wyślij swoje cv na ad...

16.05.202416.05.2024

Kucharz i Pizzerman

ANDRZEJANDRZEJ
Jaworze

Do nowo otwartej restauracji w Jaworzu (Zdrojowa 32) - od zaraz Zapraszamy: Kucharz z doświadczeniem / lub pomoc kuchenna Pizzerman z doświadczeniem Godziny pracy 11:30 - 20:00 / możliwy transport do pracy z Bielska-Białej Zapraszamy !...

06.05.202406.05.2024
od 28 zł