Filtruj

Praca Kucharz Pomoc Kuchenna - Ciechocinek

1-3 z 3 ofert pracy

POMOC KUCHENNA

Ciechocinek

Zakres obowiązków: Przygotowywanie składników potrzebnych kucharzowi do przygotowywania potraw, porcjowanie potraw, dbanie o porządek w kuchni, mycie podłóg w kuchni, dbanie o porządek na zapleczu kuchennym. Dbanie o czystość sprzętów kuchennych, zmywanie naczyń, wstępna i końcowa obróbka warzyw, ws...

08.05.202408.05.2024

Ciechocinek

Zakres obowiązków: Przygotowywanie składników potrzebnych kucharzowi do przygotowywania potraw, porcjowanie potraw, dbanie o porządek w kuchni, zapleczu kuchennym, dbanie o czystość sprzętów kuchennych, zmywanie naczyń. Wymagania: wykształcenie - podstawowe Godziny pracy: 6-14, 12-20...

Zatrudnimy kucharza

KUBAKUBA
Toruń

Restauracja Receptura mieszcząca się przy ul. Dąbrowskiego 6 ( CH Twierdz ) w związku z dynamicznym rozwojem zatrudni osobę na stanowisku kucharz/pomoc kuchenna. Wymagania : -uśmiech na twarzy -zaangażowanie i chęci do pracy -punktualność -dokładność -estetyka pracy -mile widziane doświadczenie w ku...

06.05.202406.05.2024
od 3500 zł