Filtruj

Praca Kucharz Pomoc Kuchenna - Czaplinek

1-3 z 3 ofert pracy

POMOC KUCHENNA/KUCHARZ

SZKOŁA PODSTAWOWA W CZAPLINKUSZKOŁA PODSTAWOWA W CZAPLINKU
Czaplinek

Zakres obowiązków: Sporządzanie obiadów w kuchni szkolnej. Wymagania: wykształcenie - gastronomiczne zasadnicze zawodowe Doświadczenie w gastronomii. Umiejętność pracy w zespole....

04.07.202404.07.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Czaplinek

Numer oferty: StPr/24/0431Obowiązki:Sporządzanie obiadów w kuchni szkolnej.Wymagania:Wymagania konieczne:Wykształcenie:zasadnicze zawodowe, gastronomiczne, kierunek: Technolog żywieniaPozostałe wymagania:Doświadczenie w gastronomii. Umiejętność pracy w zespole.Miejsce pracy: Wałecka 49, 78-550 Czapl...

Umowa o pracę tymczasowąumowa o pracę tymczasową

KUCHARZ

Stare Drawsko

Zakres obowiązków: Przyrządzanie potraw, deserów wg receptur. Wydawanie gotowych potraw dla klientów. Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodowe wykształcenie - średnie zawodowe staż pracy ogółem - lata: 2 Umiejętność pracy w zespole. Podzielna uwaga, zręczność, dbałość o czystość. 2 lata na s...

12.06.202412.06.2024