Filtruj

Praca Kucharz Pomoc Kuchenna - Lesko

Zatrudnimy pomoc kuchenną do restauracji w Bieszczadach-praca od zaraz

KAMILAKAMILA
Przysłup

Opis stanowiska: Poszukujemy odpowiedzialnej i sumiennej osoby na stanowisko pomocy kuchennej do restauracji w Bieszczadach. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za wsparcie zespołu kucharzy w przygotowywaniu posiłków oraz utrzymanie czystości w kuchni. Obowiązki: - Pomoc w przygotowywan...

27.05.202427.05.2024
od 30 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

Praca szuka człowieka !!!

HOTEL CARPATIAHOTEL CARPATIA
Smerek

Hotel Carpatia Bieszczadzki Gościniec poszukuje osoby na stanowisko : Kucharz/pomoc kuchenna miejsce pracy : Smerek ZAKRES OBOWIAZKÓW: Przygotowywanie dań zgodnie z obowiązującymi recepturami i standardami Dbanie o wysoką jakość oraz świeżość przygotowywanych dań Utrzymanie porządku i higieny n...

04.05.202404.05.2024

POMOC KUCHENNA / KUCHARZ/ PIZZER

KONTAKT PRZEZ OHPKONTAKT PRZEZ OHP
Sanok

Zakres obowiązków: Pomoc kuchenna / Kucharz / Pizzer Wymagania: Umiejętność pracy w kuchni, Książeczka sanepidu. Możliwość zawarcia umowy o pracę lub umowy zlecenie. Godziny pracy: 12:00 - 22:00 lub 16:00 - 24:00. Oferta pracy dla osób pełnoletnich....