Filtruj

Praca Kucharz Pomoc Kuchenna - Lubin

1-3 z 3 ofert pracy

KUCHARZ / POMOC KUCHENNA

nowa oferta
P.U. AG-BUD AGNIESZKA KACHNOWICZP.U. AG-BUD AGNIESZKA KACHNOWICZ
Lubin

Zakres obowiązków: 1. Przygotowywanie potraw 2. Dbanie o czystość kuchni 3. Pomoc na zmywaku Wymagania: wykształcenie - brak lub niepełne podstawowe Mile widziane doświadczenie na kuchni...

16.05.202416.05.2024
Umowa zlecenieumowa zlecenie

Kucharz

nowa oferta
HOTELHOTEL
Lubin

Praca w kuchni hotelowejKucharz Pomoc kuchenna...

15.05.202415.05.2024

POMOC KUCHENNA

PRZEDSZKOLE MIEJSKIE NR 2 SŁONECZKOPRZEDSZKOLE MIEJSKIE NR 2 SŁONECZKO
Polkowice

Zakres obowiązków: 1. Wstępna obróbka wszelkich surowców do produkcji posiłków mycie, obieranie, czyszczenie; 2. Rozdrabnianie warzyw, owoców i innych surowców z uwzględnieniem wymogów technologii i instrukcji obsługi maszyn gastronomicznych; 3. Przygotowywanie potraw zgodnie z wytycznymi kucharza ...

14.05.202414.05.2024