Filtruj

Praca Kucharz Samodzielny - Szklarska Poręba

1-3 z 3 ofert pracy

Praca kucharz samodzielny

ESKAPADASZKLARSKAESKAPADASZKLARSKA
Szklarska Poręba

Restauracja Bistro Weranda w Szklarskiej Porębie zatrudni Kucharza, osobę z odpowiednim doświadczeniem zawodowym dla których praca z ludźmi jest przyjemnością .Oczekujemy umiejętności pracy w zespole ,dobrego zorganizowania, dyspozycyjności OFERUJEMY: -zatrudnienie na umowę o pracę lub umowę zlec...

15.04.202415.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

KUCHARZ

DOM POMOCY SPOŁECZNEJ POGODNA JESIEŃDOM POMOCY SPOŁECZNEJ POGODNA JESIEŃ
Jelenia Góra

Zakres obowiązków: 1. Wykonywanie podstawowej obróbki surowców i przygotowanie posiłków zgodnie z zatwierdzonym jadłospisem dziennym i dekadowym. 2. Przygotowywanie posiłków zgodnie z zasadami higieny sporządzania posiłków oraz obowiązującym systemem bezpieczeństwa zdrowotnego żywności HACCP. Wyma...

24.05.202424.05.2024

Kucharz. Praca w Karpaczu w schronisku "Samotnia"

WOJTEKWOJTEK
Karpacz

Schronisko górskie „Samotnia” nad Małym Stawem w Karkonoszach, poszukuje osób samodzielnych i zaangażowanych w pracę na stanowisku Kucharza. System zmianowy 7/7 (7 dni pracy / 7 dni wolnego). Możliwość indywidualnego dopasowania grafiku. Oferujemy stałe i pewne wynagrodzenie oraz wyżywienie i za...

19.04.202419.04.2024
od 4300 zł